מאמרים

בעלי מקצוע

ישנה כספת שלמה של בעלי מקצוע בעולמנו, שאם נפתח אותה נגלה אלפי מקצועות שאפילו לא שמענו עליהם, ואם שמענו לא ניסינו. בעלי מקצוע ישנם בכל תחום ובכל ארץ, והכול לפי צורך. למשל, בתחום הרפואה המשלימה והתראפיה תוכלו למצוא את מקצועות הטיפול. מקצועות או בעלי מקצוע כגון מטפלים הוליסטיים, מטפלים בפרחי באך, טיפול במים, טיפול בטראומה, מדיטציה, אומנויות לחימה, יוגה ובנוסף יוגה צחוק. יוגה צחוק למשל היא דרך מעולה להשתחרר ממתחים ולעבור טיפול משלים ונפשי מן המעולים ביותר ומן המשחררים שיש בעולם.
בעלי מקצוע שעוסקים ביוגה ובכל מקצועות הטיפול הם בעלי מקצוע רגישים, אנושיים ומתחשבים מאוד. מרבית מהמטפלים הרוחניים יכולים להתחבר למקורות גבוהים אנרגטית, או למקומות גבוהים רוחנית ולמצוא שם את הכוח לטפל באחרים. טיפול בבני אדם זו מצווה גדולה, ואם בן אדם מבריא עקב מטפל טוב שתיקן ועזר לטפל בנפשו, מן הראוי שיעביר את ההוקרה הלאה ויעזור לאחרים.
בעלי מקצוע שתורמים לשיפור בני אדם אחרים הם כמו כספת בעצמם מכיוון שהחסינות הרפואית חלה גם עליהם. משמעות העניין היא שלא רק לפסיכולוגים או לפסיכיאטרים יש את חיסיון המידע, אלא לכל בעלי המקצוע שעובדים עם מידע אישי של המטופל שלהם. על המטפל להצהיר קודם הפגישה הראשונה כי הוא סודי ושומר על פרטיות ומכאן הדרך סלולה להצלחה.

המשך מאמר