מאמרים

השתלמויות לבעלי מקצוע מכל הסוגים - חלק שני

כשהילדים לעומת זאת מתחילים להראות עניין ולשאול שאלות, ניתן לראות עד כמה ההורים הם מודל מדהים לחיקוי בכל מה שנוגע לחוסר התעניינות בידע.
מהם היתרונות של השתלמויות
אז מותר לא לרייר על כספת - קרא עוד המוצגים הנמצאת במוזיאון, אבל ישנן דרכים אחרות להרחיב את מאגר הידע שלכם בצורה שגם תהווה השפעה חיובית על ילדיכם ובסופו של דבר על החברה וגם על השגרה המקצועית היומיומית שלכם. במרוץ אחרי השקלים והמוצרים, אנחנו מניחים שלא נוכל לפנות זמן ללמידה של קורסים נוספים. דבר אחד שלמדתי משנים של עבודה מאומצת הוא שלא משנה כמה קשה אתה חושב שצריך שתעבוד – תמיד תוכל לעבוד קשה יותר. מתוקף כך, רצוי להבין כמה שיותר מוקדם שלא יקרה אסון אם תעבוד שעתיים פחות בשבוע.
את השעתיים האלה תוכל להשקיע בכל קורס שתבחר. רצוי שתברר לפני כן אילו קורסים יעניקו לך תוספת שכר ביום מן הימים. לדוגמה – אם אתה עוסק באחד מהמקצועות הטיפוליים הרבים, ישתלם לך מהרבה בחינות לבחון קורס ביוגה צחוק, דבר שיוכל להתפתח ביום מן הימים לקורס הדרכתי ולהתמחות נוספת בחגורת המקצועיות שלך. מעבר לכך, ופה מודגמת חשיבות ההשתלמויות לאחר סיום הלימודים, ההשפעה שתהיה לקורס יוגה צחוק על חיי המשפחה או חייך האישיים היא עצומה.
אנשים היום נוטים להיות משעממים, כי עולמם מתמצה בעבודתם ובמוצרים שהם מזדהים איתם. אם במקום למלא את כספת הבנקים היינו עומלים למלא את כספת הידע שלנו בכמה שיותר זמן וקורסים כמו יוגה צחוק למשל, החברה כולה הייתה נראית הרבה יותר טוב.למד עוד על איטום גגות.

חזרה לחלק ראשון